Hizmet şartları

GENEL BAKIŞ Bu web sitesi Mia Kolye tarafından işletilmektedir. Site boyunca, "biz", "bize" ve "bizim" terimleri Mia Kolye'yi ifade etmektedir. Mia Kolye, bu site üzerinden size, kullanıcıya, sunulan tüm bilgileri, araçları ve hizmetleri kullanımınıza bağlı olarak burada belirtilen tüm koşulların, şartların, politikaların ve bildirimlerin kabul edilmesine bağlı olarak sunmaktadır.

 

 

 

 

Sitemizi ziyaret ederek ve/veya bize bir şey satın alarak, "Hizmet"imize katılır ve burada belirtilen şartlar ve koşullara ("Hizmet Koşulları", "Koşullar") bağlı olduğunuzu kabul edersiniz, buna ek olarak burada veya burada belirtilen ve/veya bağlantı verilen ek koşullar ve politikalar. Bu Hizmet Koşulları, site kullanıcılarının tümünü kapsamaktadır, bunlara tarayıcılar, satıcılar, müşteriler, tüccarlar ve/veya içerik sağlayıcıları da dahildir.

 

Lütfen web sitemize erişmeden veya kullanmadan önce bu Hizmet Koşullarını dikkatlice okuyun. Site'nin herhangi bir bölümüne erişerek veya kullanarak, bu Hizmet Koşullarına bağlı olduğunuzu kabul etmiş olursunuz. Bu anlaşmanın tüm şartlarını ve koşullarını kabul etmiyorsanız, web sitesine erişemez veya herhangi bir hizmeti kullanamazsınız. Bu Hizmet Koşulları bir teklif olarak kabul ediliyorsa, kabul yalnızca bu Hizmet Koşulları ile sınırlıdır.

 

Mevcut mağazaya eklenen herhangi yeni özellik veya araç da Hizmet Koşullarına tabi olacaktır. Hizmet Koşullarının en güncel sürümünü her zaman bu sayfada inceleyebilirsiniz. Web sitemize güncellemeler ve/veya değişiklikler yayınlayarak Hizmet Koşullarının herhangi bir bölümünü güncelleme, değiştirme veya değiştirme hakkını saklı tutarız. Değişiklikleri takip etmek için periyodik olarak bu sayfayı kontrol etmek sizin sorumluluğunuzdadır. Herhangi bir değişikliğin yayınlanmasını takiben web sitesinin kullanımına veya erişimine devam etmeniz, bu değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelir.

 

 

 

Mağazamız Shopify Inc. tarafından barındırılmaktadır. Onlar bize ürünlerimizi ve hizmetlerimizi size sunma imkanı sağlayan çevrimiçi e-ticaret platformunu sağlamaktadır.

 

 

 

BÖLÜM 1 - ONLINE MAĞAZA KOŞULLARI Bu Hizmet Koşullarını kabul ederek, yaşadığınız eyalet veya bölgenin yasal yaş sınırına en azından sahip olduğunuzu veya yaşadığınız eyalet veya bölgenin yasal yaş sınırına sahip olduğunuzu ve herhangi bir küçük bağımlının bu siteyi kullanması için iznini verdiğinizi beyan edersiniz. Ürünlerimizi herhangi bir yasa dışı veya yetkisiz amaç için kullanamazsınız ve Hizmet kullanımınız sırasında yargı alanınızda herhangi bir yasayı ihlal etmemelisiniz (bunlarla sınırlı olmamak üzere telif hakları yasaları da dahil). Herhangi bir zararlı kodu, solucanı veya virüsü iletemezsiniz. Hizmet Koşullarının herhangi birini ihlal etmeniz veya ihlal etmeniz durumunda hizmetlerinizin derhal sona erdirilmesine yol açacaktır.

 

 

 

BÖLÜM 2 - GENEL KOŞULLAR Herhangi bir sebeple ve herhangi bir zamanda herhangi bir kişiye hizmet vermeyi reddetme hakkını saklı tutarız. İçeriğinizin (kredi kartı bilgileri hariç), şifrelenmemiş bir şekilde aktarılabileceğini ve (a) çeşitli ağlar üzerinden iletilere ve (b) bağlanan ağların veya cihazların teknik gereksinimlerine uyum sağlamak için değişikliklere tabi olabileceğini anlıyorsunuz. Kredi kartı bilgileri, transfer sırasında her zaman şifrelenir. İzin alınmadan, hizmetin herhangi bir kısmını, hizmetin kullanımını, hizmete erişimi veya hizmetin sağlandığı web sitesindeki herhangi bir iletişimi çoğaltmamayı, çoğaltmamayı, kopyalamamayı, satmamayı, yeniden satmamayı veya kullanmamayı kabul edersiniz. Bu anlaşmada kullanılan başlıklar sadece kolaylık sağlamak için yer almış olup, bu Şartları sınırlamayacak veya etkilemeyecektir.

 

 

 

 

BÖLÜM 3 - BİLGİNİN DOĞRULUĞU, TAMLIĞI VE ZAMANINDA SUNULMASI Bu site üzerinde sunulan bilgilerin doğru, eksiksiz veya güncel olmaması durumunda sorumlu değiliz. Bu site üzerindeki materyal yalnızca genel bilgi amaçlıdır ve bilgi kaynaklarına başvurmadan kararlar vermek için tek başına temel olarak kullanılmamalıdır. Bu site üzerindeki materyale dayanma tamamen sizin sorumluluğunuzdadır. Bu site bazı tarihsel bilgiler içerebilir. Tarihsel bilgiler güncel olmayabilir ve yalnızca referansınız için sağlanır. Bu site'nin içeriğini herhangi bir zamanda değiştirme hakkımızı saklı tutarız, ancak sitemizdeki herhangi bir bilgiyi güncelleme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemizdeki değişiklikleri takip etmek sizin sorumluluğunuzdadır.

 

 

 

 

BÖLÜM 4 - HİZMET VE FİYATLARDA DEĞİŞİKLİKLER Ürünlerimizin fiyatları haber verilmeksizin değiştirilebilir. Hizmeti (veya herhangi bir kısmını veya içeriğini) herhangi bir zamanda haber vermeden değiştirme veya sonlandırma hakkını saklı tutarız. Hizmetin değiştirilmesi, fiyat değişikliği, askıya alınması veya sonlandırılması durumunda siz veya üçüncü taraflar üzerinde herhangi bir sorumluluğumuz olmayacaktır.

 

 

 

BÖLÜM 5 - ÜRÜNLER VE HİZMETLER (geçerli ise) Belirli ürünler veya hizmetler yalnızca web sitesi üzerinden çevrimiçi olarak sunulabilir. Bu ürünler veya hizmetler sınırlı miktarda olabilir ve iade veya değişim sadece İade Politikamıza göre yapılabilir: [İADE POLİTİKASI LİNKİ] Mağazada görünen ürünlerin renkleri ve görselleri mümkün olduğunca doğru bir şekilde sunulmaya çalışılmıştır. Ancak, bilgisayarınızın monitörünün herhangi bir renk gösterimini doğru bir şekilde yansıtacağını garanti edemeyiz. Ürünlerimizin veya hizmetlerimizin satışını belirli kişilere, coğrafi bölgelere veya yargı alanlarına sınırlama hakkını saklı tutarız, ancak bunu duruma göre değerlendirebiliriz. Sunulan ürünlerin veya hizmetlerin miktarlarını sınırlama hakkını saklı tutarız. Ürünlerin veya ürün fiyatlarının tüm açıklamaları, yalnızca bizim tek takdirimize bağlı olarak herhangi bir zamanda haber vermeden değiştirilebilir. Herhangi bir ürünü herhangi bir zamanda durdurma hakkını saklı tutarız. Bu site üzerinde yapılan herhangi bir ürün veya hizmet teklifi, yasaklandığı yerlerde geçersizdir. Siz tarafından satın alınan herhangi bir ürünün, hizmetin, bilginin veya diğer materyalin kalitesinin beklentilerinizi karşılayacağını veya Hizmetteki hataların düzeltileceğini garanti etmiyoruz.

 

 

 

BÖLÜM 6 - FATURA VE HESAP BİLGİLERİNİN DOĞRULUĞU Size yönelik yerleştirdiğiniz herhangi bir siparişi reddetme hakkını saklı tutarız. Kullanıcı başına, hane başına veya sipariş başına satın alınabilecek miktarları tek taraflı olarak sınırlama veya iptal etme hakkımız bulunabilir. Bu kısıtlamalar, aynı müşteri hesabı altında veya aynı kredi kartıyla yapılan siparişleri ve/veya aynı fatura ve/veya teslimat adresini kullanan siparişleri içerebilir. Bir siparişte değişiklik yapma veya siparişi iptal etme durumunda, siparişin verildiği sırada sağlanan e-posta ve/veya fatura adresi/telefon numarası aracılığıyla sizi bildirmeye çalışabiliriz. Yalnızca bayi, toptancı veya dağıtıcılar tarafından yapılmış gibi görünen siparişleri sınırlama veya yasaklama hakkını saklı tutarız.

 

Mağazamızda gerçekleştirilen tüm satın alımlar için güncel, eksiksiz ve doğru satın alma ve hesap bilgileri sağlama konusunda anlaşmaya varıyorsunuz. E-posta adresinizi, kredi kartı numaralarınızı ve son kullanma tarihlerinizi de dahil olmak üzere hesap ve diğer bilgilerinizi zamanında güncellemeniz, işlemlerinizi tamamlayabilmemiz ve gerektiğinde sizinle iletişim kurabilmemiz için önemlidir.

 

 

 

 

BÖLÜM 7 - İSTEĞE BAĞLI ARAÇLAR Sizinle, üzerinde ne izleme ne de kontrol ne de müdahale yetkimiz bulunan üçüncü taraf araçlara erişim sağlayabiliriz. Bu tür araçlara erişimi "olduğu gibi" ve "mevcut olduğu gibi" sağladığımızı kabul edersiniz ve herhangi bir türde herhangi bir garanti, temsil veya koşul olmaksızın ve herhangi bir onay olmaksızın erişimi sağlarız. İsteğe bağlı üçüncü taraf araçların kullanımından kaynaklanan herhangi bir sorumluluğumuz bulunmamaktadır. Site üzerinden sunulan isteğe bağlı araçları kullanmanız tamamen kendi sorumluluğunuz ve takdirinize bağlıdır ve ilgili üçüncü taraf sağlayıcının araçların sağlandığı şartlarını bilmeniz ve onaylamanız gerekmektedir. Ayrıca gelecekte, web sitesi üzerinden yeni Hizmetler ve/veya özellikler (yeni araç ve kaynakların sunumu dahil) sunabiliriz. Bu tür yeni özellikler ve/veya Hizmetler de bu Hizmet Şartlarına tabi olacaktır.

 

 

BÖLÜM 8 - ÜÇÜNCÜ TARAF BAĞLANTILARI Hizmetimiz aracılığıyla sunulan belirli içerikler, ürünler ve Hizmetler üçüncü taraf materyallerini içerebilir. Bu sitedeki üçüncü taraf bağlantıları, bize bağlı olmayan üçüncü taraf web sitelerine yönlendirebilir. İçeriği veya doğruluğunu incelemek veya değerlendirmekten sorumlu değiliz ve üçüncü taraf materyalleri veya web siteleri veya üçüncü tarafın diğer materyalleri, ürünleri veya Hizmetleri konusunda herhangi bir garanti vermemekte ve bunlardan kaynaklanan herhangi bir sorumluluğumuz bulunmamaktadır. Herhangi bir üçüncü taraf web sitesi ile bağlantılı olarak yapılan mal alımları veya kullanımları, kaynaklar, içerik veya diğer işlemlerle ilgili olarak ortaya çıkan herhangi bir zarar veya hasardan sorumlu değiliz. İşlem yapmadan önce üçüncü tarafın politikalarını ve uygulamalarını dikkatlice inceleyin ve anladığınızdan emin olun. Üçüncü taraf ürünleri ile ilgili şikayetler, talepler, endişeler veya soruları doğrudan üçüncü tarafa yönlendirmeniz gerekmektedir.

 

BÖLÜM 9 - KULLANICI YORUMLARI, GERİ BİLDİRİMLER VE DİĞER GÖNDERİLER Bazı belirli gönderileri (örneğin yarışma katılımları) isteğimiz üzerine veya bize yönelik olmayan bir istekte bulunmadan, çevrimiçi, e-posta, posta veya başka bir şekilde (topluca "yorumlar" olarak anılacaktır), yaratıcı fikirler, öneriler, teklifler, planlar veya diğer materyaller gönderirseniz, bu yorumları tarafımıza ilettiğinizde, sınırlama olmaksızın, herhangi bir zamanda, düzenleme, kopyalama, yayınlama, dağıtma, çeviri yapma ve diğer herhangi bir ortamda kullanma hakkımız olduğunu kabul etmiş olursunuz. Biz, (1) yorumları gizli tutma yükümlülüğü altında olmamak; (2) yorumlar için herhangi bir tazminat ödeme yükümlülüğü altında olmama; veya (3) herhangi bir yoruma yanıt verme yükümlülüğü altında olmama hakkını saklı tutarız. Biz, tek takdirimize bağlı olarak yasa dışı, saldırgan, tehdit edici, iftira niteliği taşıyan, hakaret içeren, pornografik, müstehcen veya başka şekilde itiraz edilebilir veya herhangi bir tarafın fikri mülkiyet haklarını veya bu Hizmet Kullanım Koşullarını ihlal eden içeriği izleme, düzenleme veya kaldırma hakkına sahibiz, ancak bu konuda herhangi bir yükümlülüğümüz bulunmamaktadır. Yorumlarınızın, telif hakkı, ticari marka, gizlilik, kişilik veya başka herhangi bir üçüncü taraf hakkını ihlal etmeyeceğini kabul edersiniz. Ayrıca, yorumlarınızın iftira niteliği taşıyan veya başka şekilde yasa dışı, kötüye kullanım veya müstehcen materyal içermeyeceğini veya Hizmetin veya ilgili herhangi bir web sitesinin işleyişini herhangi bir şekilde etkileyebilecek herhangi bir bilgisayar virüsü veya diğer zararlı yazılımı içermeyeceğini kabul edersiniz. Yanıltıcı olmamak kaydıyla, yanıltıcı bir e-posta adresi kullanmayacaksınız veya kendinizden başka biri gibi davranmayacaksınız veya yorumların kaynağı konusunda bizi veya üçüncü tarafları yanıltmayacaksınız. Yaptığınız yorumlar ve bunların doğruluğundan tamamen siz sorumlusunuz. Sizin veya üçüncü bir tarafın gönderdiği yorumlardan kaynaklanan herhangi bir sorumluluğu kabul etmiyoruz ve bunlardan dolayı hiçbir hukuki sorumluluk taşımıyoruz.

 

 

 

BÖLÜM 10 - KİŞİSEL BİLGİLER Mağaza aracılığıyla gönderdiğiniz kişisel bilgileriniz, Gizlilik Politikamız tarafından yönetilmektedir.

 

 

 

BÖLÜM 11 - HATALAR, YANLIŞLIK VE EKSİKLİKLER Sitemizde veya Hizmetimizde zaman zaman ürün açıklamaları, fiyatlandırmaları, promosyonları, teklifleri, ürün sevkiyat ücretlerini, transit süreleri ve bulunabilirlikleriyle ilgili yazım hataları, yanlışlıklar veya eksiklikler olabilir. Yanlışlıkları, yanlışlıkları veya eksiklikleri düzeltme, bilgiyi değiştirme veya güncelleme veya herhangi bir bilginin yanlış olduğunu tespit etme hakkını saklı tutarız ve önceden bildirim yapmaksızın siparişleri iptal etme hakkını saklı tutarız (sizin siparişi gönderdikten sonra dahi). Hizmette veya ilgili herhangi bir web sitesindeki bilgileri güncelleme, düzeltme veya açıklığa kavuşturma yükümlülüğümüz bulunmamaktadır, yasalar gerektirmediği sürece. Hizmette veya ilgili herhangi bir web sitesinde belirtilen güncelleme veya yenileme tarihlerinin, Hizmette veya ilgili herhangi bir web sitesindeki tüm bilgilerin değiştirildiğini veya güncellendiğini gösterdiği şeklinde anlaşılmamalıdır.

 

 

 

BÖLÜM 12 - YASAKLANMIŞ KULLANIMLAR Hizmetin Şartlar ve Koşullarında belirtilen diğer yasaklamaların yanı sıra, aşağıdaki durumlar kapsamında siteyi veya içeriğini kullanmanız yasaktır: (a) herhangi bir yasa dışı amaç için; (b) başkalarını yasa dışı eylemler yapmaya teşvik etmek veya bu eylemlere katılmalarını sağlamak için; (c) uluslararası, federal, eyalet veya yerel düzenlemelere, kurallara, yasalara veya yerel yönetmeliklere aykırı hareket etmek için; (d) kendi veya başkalarının fikri mülkiyet haklarını ihlal etmek veya bunlara tecavüz etmek için; (e) cinsiyet, cinsel yönelim, din, etnik köken, ırk, yaş, ulusal köken veya engellilik temelinde taciz etmek, istismar etmek, hakaret etmek, zarar vermek, iftira etmek, iftira atmak, aşağılamak, korkutmak veya ayrımcılık yapmak için; (f) yanlış veya yanıltıcı bilgiler sunmak için; (g) virüsleri veya Hizmetin, ilgili web sitesinin, diğer web sitelerinin veya İnternet'in işlevselliğini veya işleyişini etkileyecek veya etkileyebilecek herhangi bir zararlı kodu yüklemek veya iletmek için; (h) başkalarının kişisel bilgilerini toplamak veya izlemek için; (i) spam, phishing, pharming, önyargı, örümcek, tarama veya kazıma yapmak için; (j) herhangi bir müstehcen veya ahlaka aykırı amaç için; veya (k) Hizmetin veya ilgili web sitelerinin, diğer web sitelerinin veya İnternet'in güvenlik özelliklerine müdahale etmek veya bunları atlatmak için. Yasaklanmış kullanımlardan herhangi birini ihlal ettiğinizde, Hizmetin veya ilgili web sitesinin kullanımınızı sonlandırma hakkını saklı tutarız.

 

 

 

BÖLÜM 13 - GARANTİ REDDİ; SORUMLULUĞUN SINIRLANDIRILMASI Hizmetimizin kesintisiz, zamanında, güvenli veya hatasız olacağını garanti etmiyoruz, temsil etmiyoruz veya taahhüt etmiyoruz. Hizmetin kullanımından elde edilebilecek sonuçların doğru veya güvenilir olacağını garanti etmiyoruz. Zaman zaman Hizmeti süresiz olarak kaldırabileceğimizi veya herhangi bir zamanda bildirim yapmaksızın Hizmeti iptal edebileceğimizi kabul edersiniz. Açıkça kabul edersiniz ki, Hizmetin kullanımı veya kullanamamanız tamamen kendi riskinizdedir. Hizmet ve Hizmet aracılığıyla size sunulan tüm ürünler (bizim tarafımızdan açıkça belirtilmediği sürece), temsil, garanti veya koşullar olmaksızın, açık veya zımni, herhangi bir türde, ticarette pazarlanabilirlik, satılabilir kalite, belirli bir amaca uygunluk, dayanıklılık, başlık ve ihlal etmeme dahil ancak bunlarla sınırlı olmaksızın tüm zımni garantiler veya koşullar dahilinde size sunulur. Durumun hiçbirinde, Mağazamız, yöneticilerimiz, çalışanlarımız, bağlı kuruluşlarımız, acentelerimiz, yüklenicilerimiz, stajyerlerimiz, tedarikçilerimiz, Hizmet sağlayıcılarımız veya lisans verenlerimiz, hizmetin herhangi bir şekilde kullanılması veya Hizmet kullanılarak temin edilen herhangi bir ürünün sebep olduğu, sözleşmeden doğan, ihmal (ihlal de dahil olmak üzere) veya katı sorumluluktan kaynaklanan, hasarın herhangi bir türüne ilişkin, doğrudan, dolaylı, tesadüfi, cezai, özel veya sonuçsal zararlardan sorumlu tutulamaz, bunlarla sınırlı olmamak üzere, kar kaybı, gelir kaybı, tasarrufların kaybı, veri kaybı, değiştirme maliyetleri veya benzeri zararlar, Hizmetin herhangi bir şekilde kullanımı veya Hizmet kullanılarak temin edilen herhangi bir ürünle ilgili herhangi bir iddiadan kaynaklanan zararlar dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, herhangi bir içerikteki hatalar veya eksiklikler veya Hizmet aracılığıyla gönderilen, iletilen veya başka şekillerde sunulan herhangi bir içerik (veya ürün), olası olasılığı bildirilmiş olsalar bile. Bazı eyaletlerde veya yargı bölgelerinde, ardışık veya tesadüfi zararlar için sorumluluğun hariç tutulması veya sınırlanması izin verilmese bile, böyle eyaletlerde veya yargı bölgelerinde, sorumluluğumuz yasaların izin verdiği maksimum ölçüde sınırlı olacaktır.

 

 

 

BÖLÜM 14 - TAZMİNAT Bu Hizmet Şartlarını ihlal etmenizden veya bunlara referans olarak dahil edilen belgeleri ihlal etmenizden veya herhangi bir yasa veya üçüncü bir tarafın haklarını ihlal etmenizden kaynaklanan herhangi bir talep veya talepten kaynaklanan tüm iddialara karşı Mağazamızı, ana şirketimizi, yan kuruluşlarımızı, ortaklarımızı, yöneticilerimizi, çalışanlarımızı, acentelerimizi, yüklenicilerimizi, lisans verenlerimizi, Hizmet sağlayıcılarımızı, taşeronlarımızı, tedarikçilerimizi, stajyerlerimizi ve çalışanlarımızı, makul avukatlık ücretleri dahil olmak üzere, savunma etme ve zarardan koruma yükümlülüğünü kabul edersiniz.

 

 

 

 

BÖLÜM 15 - BÖLÜNEBİLİRLİK Bu Hizmet Şartlarının herhangi bir hükmünün yasa dışı, geçersiz veya uygulanamaz olduğu tespit edilirse, böyle bir hüküm, geçerli yasaların izin verdiği en geniş kapsamda uygulanabilir olacaktır ve uygulanamayan kısım bu Hizmet Şartlarından ayrılmış sayılacaktır; bu tespit, diğer geçerli hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.

 

 

 

 

BÖLÜM 16 - SONLANDIRMA Tarafların sonlandırma tarihinden önce edindikleri yükümlülükler ve sorumluluklar, bu anlaşmanın sonlandırılması durumunda da geçerliliğini koruyacaktır. Bu Hizmet Şartları, siz veya biz tarafından sonlandırılana kadar geçerlidir. Siz, bu Hizmet Şartlarını kullanmayı artık istemediğinizi bize bildirerek veya sitemizi kullanmayı bıraktığınızda bu Hizmet Şartlarını istediğiniz zaman sonlandırabilirsiniz. Eğer bizim tek taraflı değerlendirmemize göre, sizin herhangi bir hükme uymamanız veya uymadığımızı şüphelenmemiz durumunda, bu anlaşmayı herhangi bir zamanda haber vermeden sonlandırabiliriz ve sonlandırma tarihine kadar vadesi gelen tüm tutarlar için sorumlu olmaya devam edersiniz; ve/veya buna bağlı olarak Hizmetlerimize (veya herhangi bir bölümüne) erişiminizi reddedebiliriz.

 

BÖLÜM 17 - TÜM ANLAŞMA Bizim, bu Hizmet Şartları'nda yer alan herhangi bir hakkı kullanmama veya uygulamama durumu, böyle bir hakkın feragat edildiği anlamına gelmez. Bu Hizmet Şartları ve tarafımızdan bu siteye veya Hizmete ilişkin olarak yayınlanan herhangi bir politika veya işletme kuralı, size ve bize aramızdaki anlaşmayı ve anlayışı oluşturur ve Hizmetin kullanımınızı düzenler; önceki veya çağdaş anlaşmalara, iletişimlere ve tekliflere (sözlü veya yazılı olsun, Hizmet Şartlarının önceki sürümleri de dahil olmak üzere) öncelik tanır. Bu Hizmet Şartları'nın yorumlanmasında herhangi bir belirsizlik, hazırlayan tarafından olumsuz bir şekilde yorumlanmayacaktır.

 

 

 

 

BÖLÜM 18 - UYGULANACAK HUKUK Bu Hizmet Şartları ve size sunduğumuz herhangi ayrı anlaşmalar, Türkiye'nin yasalarına tabi olarak yorumlanacak ve uygulanacaktır.

 

 

 

BÖLÜM 19 - HİZMET ŞARTLARININ DEĞİŞTİRİLMESİ Hizmet Şartlarının en güncel sürümünü her zaman bu sayfada inceleyebilirsiniz. Biz, tek takdirimize bağlı olarak, Hizmet Şartlarının herhangi bir bölümünü güncelleme, değiştirme veya değiştirmek suretiyle web sitemize güncellemeleri ve değişiklikleri yayınlama hakkını saklı tutarız. Değişiklikleri takip etmek için düzenli olarak web sitemizi kontrol etmek size aittir. Hizmet Şartlarında yapılan herhangi bir değişikliğe ilişkin olarak web sitemize veya Hizmete olan devam eden kullanımınız veya erişiminiz, bu Hizmet Şartlarının değişiklikleri kabul ettiğinizi gösterir.

Ücretsiz Kargo

7/24 Müşteri Destegi

Güvenli Ödeme