Para iade politikası

14 günlük değişim politikamız bulunmaktadır, bu da size ürünü teslim aldıktan sonra 30 gün içinde değişim talebinde bulunma imkanı tanır.

 

Değişim için uygun olması için ürününüz, aldığınız şekilde aynı durumda olmalıdır, giyilmemiş veya kullanılmamış olmalı, etiketleriyle birlikte ve orijinal ambalajında olmalıdır. Ayrıca, makbuz veya satın alma kanıtına da ihtiyacınız olacaktır.

 

Değişim işlemini başlatmak için bize miakolyetr@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz. Lütfen değişim için aşağıdaki adrese göndermeniz gerektiğini unutmayın: AYAZAGA MAH G122 SOK NO 54 KAT 1 D 3

 

Değişiminiz kabul edildiğinde, size değişim gönderim etiketi ve paketinizi nasıl ve nereye göndereceğiniz konusunda talimatlar göndereceğiz. İlk olarak değişim talebi olmadan bize geri gönderilen ürünler kabul edilmeyecektir.

 

Herhangi bir değişim sorunuyla ilgili olarak her zaman miakolyetr@gmail.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.

 

Hasarlar ve sorunlar için lütfen siparişinizi teslim aldığınızda kontrol edin ve ürün kusurlu, hasarlı veya yanlış ürün aldıysanız hemen bize ulaşın, böylece sorunu değerlendirebilir ve düzeltebiliriz.

Ücretsiz Kargo

7/24 Müşteri Destegi

Güvenli Ödeme